kdo jsme

ELEKTRO BLESK s.r.o.

Nedávná minulost a současnost:

Na počátku roku 2016 prošla firma znatelnou transformací. Původní jednatelé prodali své podíly novému majiteli a kromě jednoho odešli do penze. Prodán byl také rodinný dům v Otovicích - dlouholeté hlavní sídlo firmy. 
Následovalo stěhování z Hroznětínské 56 na Hroznětínskou 67, (od původního sídla cca 200m směrem do K. Varů). V současnosti realizujeme zakázky od bytových instalací, přes rodinné domy, až po bytové domy a hotely. Zkušenosti máme i s řadou průmyslových aplikací (viz. reference).

Další oblastí, kterou se zabýváme je instalace veřejného osvětlení a přípravné práce pro silniční meteostanice. Poradíme si také s instalací přepěťových ochran všech stupňů.
Provádíme revize silnoproudých i slaboproudých systémů, revize elektrospotřebičů a odstraňování závad z revizí. Firma má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001 a spolupracuje s řadou významných stavebních firem, průmyslovými podniky, státní správou a hotely.

Vývoj firmy:
Z původně ryze elektroinstalační a hromosvodářské firmy působící na území celé ČR, se postupně stala firma s působením převážně v Karlovarském a Plzeňském kraji, částečně i v Ústeckém kraji a v Praze. Důvodem bylo rozšíření portfolia firmy o montáže slaboproudých systému a technologií, protipožárních ochran a rozšíření servisní části. Také jsme rozšířili spolupráci s místními hotely.

Historie
Firma byla v roce 1992 založena pěti jednateli.
Od svého počátku, se firma ELEKTRO - BLESK, s.r.o. zabývala montážemi, údržbou a revizemi elektrických zařízení a hromosvodů prakticky po celém území ČR. 
Hlavní sídlo firmy bylo v Otovicích - rodinný dům na Hroznětínské ulici.